top of page
Merkezi Gradyan Şeffaf

Proje Taşımacılığı

proje taşımacılığı

Ağırlık ve hacim olarak standart dışı büyük yüklerin taşınması ile ilgili olan proje taşımacılığı, söz konusu yüklerin bir yerden başka bir yere nakledilmesidir. Proje taşımacılığında yükün zamanında güvenilir ve hasarsız biçimde taşınması önemlidir. Bir projenin hayata geçirilmesinde kullanılan her çeşit makine ve teçhizatın zamanında adresine ulaşmaması veya hasara uğraması ciddi kayıplara neden olabilir. Üstün lojistik deneyimi, her ihtiyaca cevap veren nakliye araçları ve uzman kadrosu ile proje taşımacılığında daima ilk tercihler arasında yer alan firmamız, ihtiyaçlar doğrultusunda profesyonel çözümler sunan işin ehli bir firmadır.

 

Proje Taşımacılığı Uzmanlık İster

 

Fabrika, boru hatları ve enerji santrallerinden tank ve basınç araçlarına, transformatör, tank ve basınç araçları, buhar ve gaz türbinlerinden kondansatör, baca, kurutucu ve demir çelik fırınlarına kadar onlarca proje ürününü profesyonel bir şekilde taşıyan firmamız, ağır yük araçları, ekipmanları ve uzman kadrosu ile sektörün lider firmasıdır. Hizmet verilen ülkelerin prosedürlerine hakim olan ekibi, yollara olan hakimiyeti ve yine hizmet sunulan ülkelerin coğrafyasını iyi bilen ekibi ile firmamız güvenilir ve kaliteli bir proje taşımacılık hizmeti almak isteyenlerin tercihidir. Kara, deniz ve hava yolu taşımacılığında yurt içi ve yurt dışına yaptığı hizmetleri ile daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır.

 

Proje Taşımacılığı Kapsamlı Bir İştir

 

Proje taşımacılığı oldukça kapsamlı ve itina gerektiren bir hizmettir. Yol izninin alınması, teknik ekipmanların tedariki, dış ticaret ve mevzuat bilgisi, sigorta ve izin belgeleri ve daha birçok konuyu kapsar. Tutarlı, güvenilir, kaliteli ve hesaplı proje taşımacılık hizmeti ile firmamız, süreç yönetiminden belgelendirme ve en doğru araç tahsisine kadar tüm aşamalarda işine hakim bir ekiple çalışmaktadır. Daima müşteri memnuniyeti sağlayan bir firma olarak her geçen gün referanslarını arttırmakta, esnek ödeme koşulları ile müşterilerine her zaman kolaylık sağlamaktadır. Sorumluluklarının bilincinde olan bir firma olarak daima her bir müşterisine özel taşımacılık hizmeti sunan firmamız, 500'den fazla müşterisi ile geniş bir aileye sahiptir. 10'u aşkın ülkeye hizmet sunan bir firma olarak her geçen gün büyümekte, müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak her zaman ilk tercihler arasında olmanın gururunu yaşamaktadır.

Yeni projenizmi var
Hadi Başlayalım !

bottom of page