top of page
Merkezi Gradyan Şeffaf

Fuar ve Etkinlik Lojistiği

fuar

Uluslararası Fuar Taşımacılığı

 

Hizmet vermeye başladığı zamandan beri gerek profesyonel ekibi gerekse de bünyesinde barındırmış olduğu en ileri teknolojiler ile müşterilerinin taşımacılık hakkındaki tüm ihtiyaçlarına yanıt verebilen Pasargad Logistics, bu alanda meydana gelen her yeniliği birebir takip ederek kendini geliştirmeye devam etmektedir. Öncelikli hedefi her zaman müşterilerin memnuniyetini sağlamak ve onlara uluslararası kalite standartlarında hizmet sunmak olan uzman ekibimiz, sınır tanımayan yaratıcı çalışmaları ile de takdir kazanmayı başarmıştır.

 

En önemli ve dikkat gerektiren taşımacılık hizmetlerinden biri olan uluslararası fuar taşımacılığı hizmeti, fuara katılacak olan firmaların yükünü önemli ölçüde azaltmaktadır. Küreselleşen dünya ile beraber firmalar için çok daha önemli bir anlam taşımaya başlayan uluslararası fuar taşımacılığı, tüm dünya genelinde gerçekleştirilmektedir.

 

Uluslararası fuar taşımacılığı hizmetlerinde bütün gümrük süreçleri yönetilmekte ve size bu süreçte yapacak başka bir iş kalmamaktadır. Taşıması yapılacak olan eşyalar kapınızdan teslim alınarak fuar alanına kadar ulaştırılmaktadır.

 

Uluslararası Fuar Taşımacılığının Avantajları

 

Global ekonomi içerisinde çok önemli bir yere sahip olan uluslararası fuarlar, firmalara sektör içerisinde rekabet avantajı da sağlamaktadır. Tamamen müşteri odaklı gerçekleştirilen ve en donanımlı araç filosu ile birlikte gerçekleştirilen uluslararası fuar taşımacılığı, en etkin çözüm önerileri ile birlikte sizlere destek olmaktadır.

 

Uluslararası fuar taşımacılığının sağlamış olduğu en önemli avantajlardan biri, fuar ile ilgili tüm nakliye operasyonunun tek bir noktadan yapılmasına olanak sağlayarak firmaların bu konudaki sıkıntılarını azaltmaktır. Tüm fuar gereçlerinin sorunsuz bir şekilde istenilen noktaya ulaştırılmasını sağlayan uluslararası fuar taşımacılık hizmetleri, iletişimi her an canlı tutarak zamanlamayı da sizin isteğinize göre ayarlamaktadır.

 

Uluslararası fuar taşımacılığında sunulan hizmetler şunlardır;

  • En yeni teknolojiler ile sorunsuz olarak taşınan eşyalar için yüklerin kolaylıkla takip edilmesi imkanı sunulmaktadır.

  • Ürünlerle ilgili tüm depolama ve ambalajlama gibi işlemler gerçekleştirilmektedir.

  • Gerekli gümrükleme işlemleri yapılmaktadır.

  • Ürünlerin tümü standa teslim edilmektedir.

  • Fuar alanında gerekli olan ithalat ve ihracat prosedürleri açıklanmakta.

  • Fuar alanında danışmanlık hizmeti verilmekte ve fuar sonrasında da hangi teşviklerden faydalanabileceğiniz ile ilgili bilgiler sizlerle paylaşılmaktadır.

Yeni projenizmi var
Hadi Başlayalım !

bottom of page