top of page
Merkezi Gradyan Şeffaf

Hakkımızda

pasargad logo

2020 yılında sektörde hizmet vermeye başlayan firmamız, modern teknolojiden aldığı destekle lojistik hizmetlerinde müşteri beklentilerine odaklanan bir çalışma performansı sergiler. 

 

Müşteri Odaklı Hizmet Önceliği

 

Attığı her adımda müşteri beklentilerine odaklanan Pasargad Logistics olarak, vizyonumuzu düzenli olarak günceller, kısa zaman içinde ve düşük maliyetlerle müşterilerimizin iş ortağı olmaya çalışırız. 

 

Ulusal Kalite Hareketinin bir üyesi olan şirketimiz, uluslararası projelerde de adından söz ettirmiştir. Lojistik ve gümrükleme hizmetlerinde sunduğumuz müşteri beklentilerine odaklanan çözüm önerileri sayesinde kapsamlı taşımalar gerçekleştiren ekiplerimiz, bulunduğu kulvarda sektöre liderli etmek için özverili çalışmalarını geliştirerek sürdürür.

 

Performans ve hizmet kalitesi dendiğinde akla gelen ilk firmalardan biri olarak hedeflerimize doğru emin adımlarla ilerlerken, sektörde yaşanan gelişmeleri yakından takip eder ve işimizin için uygun olan kısımlarını alarak kullanılır hale getiririz.

 

Uluslararası Taşımacılık, Nakliye ve Lojistik

 

Müşteri taleplerini en iyi şekilde anlamaya odaklanan çalışmalarımız sayesinde, yenilikçi çözüm önerileri üretir ve buradan aldığımız referansla yeni müşteriler kazanarak hizmet alanımızı giderek yaygınlaştırırız. Müşterilerimizin gözünde edindiğimiz güven, departmanlarımızı daha doğru geliştirmeye ve planlamaya odaklıdır.

 

Çok zor olarak tanımlanan nakliye taleplerinde de imkansızı başarma gayretinde olan ekiplerimiz, "Devamlı Hizmet" sloganıyla fark yaratır ve lojistiğin geleceğini belirlemede etkili rol oynar. Sahip olduğumuz deneyimi sunduğumuz pratik çözüm önerilerinde gözler önüne seren çalışma anlayışımız sayesinde kuralları koyar ve işin istenen şekilde sonuçlanması için üstün bir çaba sarf ederiz. Kurduğumuz stratejik çözümleri plana doğru bir şekilde aktarır, uygulama aşamasında da rakiplerimizden bir adım öne geçerek ihtiyaçların zaman kaybı yaşanmadan çözülmesini sağlarız.

 

Kazanç odaklı çözüm önerileriyle dikkat çeken hizmetlerimiz, lojistik sektörünün kurallarını koyarken müşteri beklentilerinin en ideal seviyede eksiksiz olarak karşılanmasına odaklanır. Sürecin yönetiminden güven hedefli iletişime kadar sadece bir nakliye firması değil sadık bir dost olan Pasargad Logistics, iş ortaklarının yükünü hafifletmek için çalışır.

bottom of page