top of page
Merkezi Gradyan Şeffaf

Vizyon, Misyon, Değerler

pasargad logo

VİZYON

Lojistik sektöründe fark yaratabilmek adına çok büyük bir özveri ile çalışan firmamızın öncelikli hedefi liderlik konumuna yükselmektir. Ulaşmış olduğu liderlik konumunu devam ettirecek bir konum elde etmeyi isteyen tüm ekibimiz, bu noktaya ulaşabilmek için tüm sınırlarını zorlamakta ve iş birliği içerisinde çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Değerlerine her zaman sahip çıkan bir kuruluş olarak hizmet veren ve müşteri memnuniyetini her koşulda sağlayabilmeyi amaç edinen ekip, sektördeki tüm yenilikleri yakından takip ederek her zaman kendini geliştirmektedir. İçerisinde yer aldığı sektöre değer katan ve çalışanlarının eğitimine verdiği önem ile kendi iç yapısını da güçlendiren firmamız, teknolojinin sunmuş olduğu tüm avantajlardan faydalanarak çevreye ve insana yararlı işler yapmayı büyük bir hevesle sürdürmektedir.

MİSYON

Pasargad Logistics olarak, ticari taşımacılık sektöründe yurt içi ve uluslararası çalışmaları her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bunu yaparken çağımızın lojistik alanındaki teknolojik gelişmeleriyle ilerliyoruz ve her zaman daha da iyisini sunmak adına ekibimizle durmaksızın çalışıyoruz. Taşımacılık sektörünün gerektirdiği teknoloji, hız, güven ve profesyonellik konularında müşterilerimizin beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz.

 

Pasargad Logistics şirketi bünyesinde çalışan her kişinin, bu alana dair yeterli eğitim ve deneyimde olması için ekibimizi eğitme konusunda ara vermiyoruz. Bununla birlikte ekibimize dahil edeceğimiz her çalışanda da aynı özellikleri arıyoruz. En yüksek kalitede lojistik hizmeti sunmak için dünyadaki gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Böylelikle aldığımız her projede, memnun edici sonuçlar sağlıyoruz.

DEĞERLER

Pasargad Logistics olarak, bugün bizi bulunduğumuz başarılı ve saygın noktaya taşımayı sağlayan değerlerimiz bulunmaktadır. Bu değerlerimiz, çalışma prensibimizden de öte, ödün vermeyeceğimiz ilkelerimiz olarak kabul edilmektedir.

 

Daima Müşteri Önceliği

Hizmetlerimizde her zaman önce müşteri memnuniyetini sağlamaya çalışıyoruz. Böylelikle her projemizin sonucunda mutlu müşteriler elde ediyoruz.

 

Öğrenmede ve Geliştirmede Süreklilik

Şirket olarak kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz. Bu nedenle öğrenmede süreklilik ilkesi bizim değerlerimiz arasındadır. Lojistik alanı geliştikçe biz de bu gelişimleri öğrenip şirketimize dahil ediyoruz.

 

Mutlu ve Uzman Bir Çalışma Ekibi

Çalışanlarımızın şirketimizde mutlu bir şekilde çalışması bizim için çok önemli. Ekibimiz mutlu olursa, ortaya koyduğumuz çalışmalar da daha iyi sonuçlar verecektir.

 

Çevreye ve Topluma Saygı Bilinci

Sadece birlikte çalıştığımız insanlara değil, toplumdaki her bireye saygı duymak ve çevremize bunu yansıtmak da bizim bir değerimizdir.

 

Güvenilir Şirket İmajı

Üzerinde çalıştığımız en büyük projeden ekibimizdeki her bireye dek, şirketimizin her sürecinde güvenilir olmak bizim önceliklerimiz arasında. Müşterilerimizin birlikte çalıştığı şirketine güvenmesi bizim için en büyük kazançtır.

 

İşbirliği Konusunda Uyumlu

Hizmet almakta olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlar ile karşılıklı gelişimi sağlamak amacından asla vazgeçmiyoruz.

 

Sorumluluk Bilincini Taşımak

En zor projelerimizde bile daha fazlasını ortaya koymaktan asla vazgeçmiyor, her projeye aynı sorumluluk bilinciyle yaklaşmayı ihmal etmiyoruz. Şirketimizin hizmet vermekte olduğu sektöre gösterdiği saygıyı böylelikle kanıtlamış oluyoruz.

bottom of page